ARCHAEOWORLD
TAŞINDIK : WWW.ARCHAEOPORT.COM
ARCHAEOWORLD
ARCHAEOWORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARCHAEOWORLD

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Bir Arkeolog, meslektaşıyla mı evlenmelidir?
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeÇarş. Kas. 02, 2011 8:48 pm tarafından medusa

» LUTFEN YARDIM
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 12:41 pm tarafından AENEAS

» Osman Hamdi Bey
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 10:11 am tarafından AENEAS

» Web sayfalarının istenmeyen reklamlarından kurtulun
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:55 pm tarafından AENEAS

» Prometheus (Hesiodos, Apollodoros)
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:32 am tarafından Akhenaten

» Evrenin Yaratılışı (Hesiodos, Theogonia)
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 9:08 am tarafından Akhenaten

» Tanıtım : Abdulhamit'in Kurtlarla Dansı
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 10:03 am tarafından AENEAS

» IRAK PREHİSTORYASI - GENEL BAKIŞ
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 11:44 am tarafından AENEAS

» İSKENDER LAHTİ
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 9:35 am tarafından lost

Anket
Bir Arkeolog, meslektaşıyla mı evlenmelidir?
 Evet, kesinlikle
 Hayır, bu bir şart değil
 Fikrim yok
 Evlenmeyi düşünmüyorum
Sonuçları Gör
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
AENEAS
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Poll_leftARCHAEOWORLD TWITTER'DA Poll_centerARCHAEOWORLD TWITTER'DA Poll_right 
pandoraxes
ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Poll_leftARCHAEOWORLD TWITTER'DA Poll_centerARCHAEOWORLD TWITTER'DA Poll_right 
Admin
lysandros
archeo_log
daphne_
lost
günışığı
Akhenaten
dmlaytmr

ARCHAEOWORLD TWITTER'DA

YazarMesaj
AENEAS

AENEAS

ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Empty
MesajKonu: ARCHAEOWORLD TWITTER'DA   ARCHAEOWORLD TWITTER'DA Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 10:04 am

ARCHAEOWORLD, Twitter'da paylaşımlarına devam ediyor. Daha geniş bir kitleye ulaşabilmek amacıyla sosyal paylaşım sitelerinde de genişlemek istiyoruz. Alt yapımızı ve hedef kitlemizi belirliyoruz ve ileride daha profesyonel bir hizmet vermek istiyoruz. Amacımız; bilgiyi ve günceli, ilgili olanlara güvenilir bir şekilde aktarmaktır. Bu doğrultuda hiçbir kısıtlamayı kabul etmiyoruz. Arkeoloji'nin toplumda daha iyi tanıtılması, daha iyi anlaşılması ve bu doğrultuda toplumsal bir bilinç oluşturmak için çalışmayı kendimize bir görev biliyoruz. Bilgi, paylaşıldıkça değer kazanır. Üyelerimizin daha aktif olmaları dileğiyle saygılarımla.
Güven Sevencan

ARCHAEOWORLD TWITTER'DA 1-99
https://archaeology.yetkin-forum.com

ARCHAEOWORLD TWITTER'DA
1 sayfadaki 1 sayfası